OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14/04/24 – III Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.

1. Comiesięczne spotkanie wiernych i czcicieli św. Rocha odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 20.00.
  2. Ogłoszenie, które teraz usłyszycie jest nowatorskie, po raz pierwszy podane wiernym wspólnoty parafialnej św. Rocha w Osieku, na przestrzeni istnienia parafii od 1865 roku.

Otóż ogłaszam, że w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. parafianie wybierać będą stałych szafarzy Komunii świętej z grona swoich parafian. Proszę parafian o propozycje i przygotowanie na kartce nazwiska i imienia osoby, która waszym zdaniem godną jest rozdawać Komunię świętą , tak dla zdrowych jak i dla chorych. Kartki proszę składać w koszyku kolektowym.

Wszystkie propozycje z przyszłej niedzieli przedstawię Radzie Parafialnej i po jej uznaniu i akceptacji ogłoszę – po uprzedniej rozmowie z kandydatem na szafarza – decyzję publicznie, tu w kościele. Zapraszam wszystkich parafian do dyskusji rodzinnej na ten temat; z czyich rąk chcielibyście otrzymywać Eucharystię.

numer konta do wpłat

Parafia Rzymskokatolicka św. Rocha