OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03/03/24 – III Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024

1. Im bliżej świąt Wielkanocnych, tym bardziej zachęcam do skorzystania z udziału nabożeństw Wielkiego Postu: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  2. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży rozpoczną się 11 marca i trwać będą do 13 marca. Plan rekolekcji w dzisiejszym tygodniku parafialnym.
  3. W piątek po Drodze Krzyżowej wystawimy Najświętszy Sakrament i będzie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 24.00, a to z racji II Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, która rozpoczyna się o godz. 19.00 w Skórczu i wiedzie przez Osiek, Wycinki, Okarpiec, Radogoszcz, Kasparus, Wdę i kończy się w Skórczu. Zachęcam szczególnie młodych ludzi do udziału w tym wydarzeniu.
  4. Paschaliki są do zakupienia w kruchcie kościoła, gdzie Panie z Caritasu je rozprowadzają, łącznie ze zbiórką na polskich misjonarzy „Ad Gentes”.
  5. Chorych do spowiedzi i Komunii świętej proszę zgłaszać w biurze parafialnym w bieżącym tygodniu. Termin odwiedzin chorych ogłoszę w przyszłą niedzielę.
  6. Już dzisiaj ogłaszam spowiedź dla całej parafii, która będzie w sobotę, 16 marca.

numer konta do wpłat

Parafia Rzymskokatolicka św. Rocha